Як лікувати наркоманів

У всьому світі наркоманія – це проблема, яка вже давно вийшла за рамки тих, кого вона стосується безпосередньо. Сьогодні вона є проблемою всього людства. А це говорить про те, що важливість її не можна недооцінювати.

На питання про те, чи можна вилікувати наркомана, відповісти можна ствердно – безумовно, можна. Але він повинен сам хотіти позбутися залежності – заперечення проблеми і небажання лікуватися зведуть на «ні» будь-які використані засоби і методи. Добровільна згода, мало того, гаряче бажання вилікуватися є обов’язковою умовою, без якого успіх просто неможливий.

Людина повинна розуміти, що досить тривалий час йому доведеться провести в клініці - «У стаціонарі». Ні про яке лікування в домашніх умовах не може бути й мови. В період лікування організм наркомана переживає серйозний стрес, який загрожує сильними фізичними та психологічними стражданнями. Тому пацієнт повинен 24 години на добу перебувати під наглядом лікарів в спеціально обладнаній палаті.

Подробнее...

Реабілітація наркоманів

Після того, як наркоман пройшов курс лікування від залежності, йому допомагають стати повноправним членом суспільства. Реабілітацію від наркоманії повинен пройти кожен пацієнт – це є необхідною умовою ефективного лікування.

Реабілітація наркозалежних є комплексом різних заходів психологічного характеру для того, щоб навчити людину нормально себе почувати в соціумі, спілкуватися, розвиватися і не відчувати тяги до рецидиву. Реабілітація для наркоманів є своєрідною межею, яку вони підводять під своїм колишнім життям, перестаючи себе ідентифікувати як залежна людина. Вона дає їм ту свободу, яка необхідна кожній людині, щоб успішно планувати і реалізувати свій життєвий план.

Подробнее...

Лікування наркозалежності

Лікування наркозалежності – це складний процес, який потребує бажання та терпіння наркомана.

У нашій приватній наркологічній клініці в Харкові ми пропонуємо Вам пройти комплексне лікування від наркотичної залежності.

Спочатку ми:

  • визначаємо стан хворого;
  • проводимо аналізи;
  • обмежуємо йому доступ до наркотиків і знімаємо симптоми відмови від наркотичних речовин (депресії, сплески агресії, безсоння і т. д.);
  • проводимо комплексне очищення організму від наслідків прийняття наркотиків.

 

Подробнее...

Наркологічна клініка

Наркологічна клініка - це медичний заклад, який має великий досвід роботи з наркозалежними та їх близьким оточенням.

Залежність – це проблема не тільки людини залежної від наркотичних речовин, а і її сім’ї та всього суспільства.

У нашому наркологічному центрі Ви завжди зможете отримати професійну допомогу у вирішенні цієї не легкої проблеми. Тому, що в своїй роботі під час проведення курсу лікування та реабілітації хворих наркотичною залежністю ми використовуємо основні сучасні напрямки, які спрямовані на психологічне, фізичне та соціальне відновлення пацієнта.

Подробнее...

Наркотична залежність

Багатьом відомо, що регулярне вживання наркотиків дуже швидко призводить до звикання. І вже через деякий час організм вже не може обходитися без нової дози – і так виникає наркотична залежність, яку поділяють на дві складові:

  • фізичну;
  • психологічну.

Лікування наркозалежності в наркологічному центрі проводиться шляхом поступового позбавлення, спочатку від першої складової, а потім – від другої. Заключним етапом йде реабілітація пацієнта.


Зняття фізичної залежності – це необхідний етап в будь-якому випадку. Після того, як почалося лікування наркоманії, в першу чергу проводиться детоксикація, для того, щоб позбавити пацієнта від страждань, які наступають після відмови від наркотичних речовин.

Подробнее...

Лікування від наркотичної залежності - реальність

В сучасному суспільстві наркоманія вже не лише проблема неблагополучних сімей, це все проблема масштабу епідемії. Ніхто не застрахований від цієї біди. Наркозалежність вже не залежить від фінансових можливостей  людини чи положення її в суспільстві. Приватний наркологічний центр по лікуванню наркоманії прагне допомогти своїм пацієнтам вибратися з полону дурману та наркотичних речовин і назавжди позбутися від наркотичної залежності.

Люди, які нажаль опинилися віч-на-віч з наркозалежністю, шукають відповідь на одне питання - чи можливо вилікуватися від наркозалежності? У пошуках допомоги люди часто опиняються над прірвою відчаю та безсилля. Вихід є завжди. Наш наркологічний центр зможе допомогти вам чи вашим близьким людям подолати потребу в наркотиках і жити своїм життям, наповненим радістю та щастям.

Подробнее...

Лікування наркоманії в Україні

Наркоманія представляє собою душе страшне захворювання, яке виникає в наслідок вживання різних наркотичних речовин. Всі знають, що вживання наркотиків завжди призводить до погіршення стану здоров'я людини, деградації її особистості а також до смерті.

В наш час люди помилково розділяють наркотичні речовини на легкі і важкі. Але це не правильно. Всі наркотики смертельно небезпечні. Вони можуть бути поділені лише на легко доступні і важко доступні. Абсолютно точно, що всі без винятку наркотики, так чи інакше, викликають нестримний потяг до наступної дози. Таким чином виникає психологічна і фізична залежність.

Ситуація проблеми наркоманії в Україні викликає певну стурбованість у працівників медичної галузі і взагалі в суспільстві. За останні декілька років можна помітити різке збільшення людей, які потрапили в паску наркотичних речовин. Найнеприємніше те, що здебільшого наркотизується в нашій країні саме молодь.

Подробнее...

Виклик нарколога в Харкові

Залежність від наркотичних засобів представляє собою тяжке захворювання, яке з’являється вже після першого вживання наркотиків та виникає внаслідок непоборного ​​бажання відчути наркотичну ейфорію. 

На сьогоднішній день молодь надто легковажно ставиться до наркотиків та впевнені, що з першого разу ніяка залежність їм не загрожує. Вони дуже помиляються. Наркологи стверджують, що навіть одна спроба дає свій початок у розвитку залежності від наркотиків. Під впливом наркотиків або в пошуку нової дози людина здатна на все. Наркоман починає брехати родичам та друзям, може вчинити злочин і навіть здатен на вбивство. Під владою наркотиків залежна людина вже не має можливості контролювати своє життя.

Подробнее...

Допомога при алкоголізмі

Лікарі всього світу зробили висновок, що алкогольна залежність майже не виліковна за допомогою народної медицини.  Можна зняти лише симптоми хвороби, а сама проблема залишається. Наш наркологічний центр має можливість допомагати кожному, хто звертається до нас з проблемою алкоголізму. У нас працюють найдосвідченіші спеціалісти в цій галузі. Багатий досвід роботи нашого центру показав, що подолати проблему алкозалежності можливо лише тоді, коли процес лікування проходить  комплексно і під наглядом кваліфікованих лікарів. В нашому центрі лікування алкоголізму базується на підборі індивідуальної програми під кожного пацієнта.

В процесі проходження терапії в нашому центрі дуже важливо, щоб не тілько родичі залежного були зацікавлені в одужанні, а й сам алкоголік мав бажання подолати цю страшну залежність. На протязі всього курсу лікування наші лікарі супроводжуватимуть вас та надаватимуть кваліфіковану допомогу, в тому числі і психологічну підтримку.

Подробнее...

Проблема ігроманії

Ігрова залежність або ігроманія – це досить важке захворювання, яке базується на невгамовній тязі до азартних ігор та ігрових автоматів. В наш час досить багато відкривають ігрових закладів, які відвідують люди різних статусів та достатків.

Азарт та прагнення до легких грошей закладені, мабуть, в кожній людині. Але далеко не кожен може протистояти спокусам.  Із збільшенням масштабу проблеми ігроманії постійно удосконалюється і оновлюється система лікування цієї хвороби. В нашій клініці працюють спеціалісти, які  щоденно розроблюють нові програми та методи лікування ігроманії.

Ігроманію, як хворобу,  по тяжкості лікування оцінюють дуже схожою на проблему наркоманії. При ігроманії у людини часто спостерігається безвідповідальність та брехливість, людина позбавлена відчуття цікавості до навколишнього світу. Ігроман майже ніколи не визнає себе залежним, тому переконати його звернутися до спеціалістів, щоб змінити спосіб його життя, дуже і дуже складно.

Подробнее...